Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 2-10568-02
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Anthony 2-10568-02 Socket Torque Master
Item:
#1139466
Technical details
| Manufacturer | Anthony |
|---|---|
| Model Number | 2-10568-02 |
| Manufacturer Part # | 2-10568-02 |
| Height | 0.5" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.23 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Anthony 2-10568-02 Socket Torque Master
$101.60
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Anthony 2-10568-02 Length 2 1/2", 64 Mm, Width 1 1/4", 32 Mm, Type For Non-reversible Door

