$162.16
$260.24
Compare Price
You save
$98.08
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Anthony 2-14160-2041 Gasket Ref (28 7/8" X 59 7/8")
Item:
#1181735
Technical details
| Fits with Manufacturer | Anthony |
|---|---|
| Model Number | 2-14160-2041 |
| Manufacturer Part # | 2-14160-2041 |
| Height | 6" |
| Width | 10" |
| Depth | 16" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Anthony 2-14160-2041 Gasket Ref (28 7/8" X 59 7/8")
$162.16
$260.24
You save
$98.08
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Anthony 2-14160-2041 Gasket Ref (28 7/8" X 59 7/8")