Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 2-14801-0001
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Anthony 2-14801-0001 Gasket Ref 29 7/8"x 60 11/16"
| Fits with Manufacturer | Anthony |
|---|---|
| Model Number | 2-14801-0001 |
| Manufacturer Part # | 2-14801-0001 |
| Height | 2" |
| Width | 12" |
| Depth | 16" |
| Weight | 1.41 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Anthony 2-14801-0001 Width 29 7/8", 759 Mm, Height 60 11/16", 1541 Mm, Gasket Type 4 Sided Magnetic Push-in

