Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Anthony 2146490001 Arm Hold Open New Style Assy
| Fits with Manufacturer | Anthony |
|---|---|
| Model Number | 2146490001 |
| Manufacturer Part # | 2146490001 |
| Height | 0.75" |
| Width | 4" |
| Depth | 9.25" |
| Weight | 0.29 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Anthony 2146490001 Color Black, Material Steel, Length 9", 229 Mm, Width 1 1/4", 32 Mm, Inner Diameter 7 Mm, 1/4" Hole At End, Includes (2)# 294-1059 Screws (2)hex Bolts Washer, Thickness 1/8", 3 Mm
