Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 60-12377-0001
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Anthony 60-12377-0001 Receptacle Pin Elect Hinge Dbl
Item:
#1139012
Technical details
| Fits with Manufacturer | Anthony |
|---|---|
| Model Number | 60-12377-0001 |
| Manufacturer Part # | 60-12377-0001 |
| Height | 1.75" |
| Width | 4" |
| Depth | 10.75" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Anthony 60-12377-0001 Receptacle Pin Elect Hinge Dbl
$24.19
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Anthony 60-12377-0001 Material Plastic, Length 394 Mm, 15 1/2" Wire Leads, Width 2 1/2", 64 Mm, Depth 1", 25 Mm, Screw Centers 2 5/8", 67 Mm
