Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Anthony 60-14181-0002 Bottom Bi Pin Support
Item:
#1441857
Technical details
| Manufacturer | Anthony |
|---|---|
| Model Number | 60-14181-0002 |
| Manufacturer Part # | 60-14181-0002 |
| Height | 1.45" |
| Width | 2.7" |
| Depth | 9.7" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Anthony 60-14181-0002 Bottom Bi Pin Support