Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 60-17407-0002
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Anthony 60-17407-0002 Ballast Unv L Tmp F25/32/40 T8
| Manufacturer | Anthony |
|---|---|
| Model Number | 60-17407-0002 |
| Manufacturer Part # | 60-17407-0002 |
| Height | 1" |
| Width | 1.75" |
| Depth | 12" |
| Weight | 1.43 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Anthony 60-17407-0002 Color Blue, Material Plastic, Weight 1.425 Lb, Length 12", 305 Mm, Width 1 3/4", 44 Mm, Voltage 120 To 277 V Ac, Amp 0.85, Electrical Wattage 100, Temperature Range -30 Degrees To 70 Degrees C, -22, Degrees To 158 Degrees F, Type
