Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other XTSA0003
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Anvil America XTSA0003 Handle Sandwich Press Plst
| Manufacturer | Anvil America |
|---|---|
| Model Number | XTSA0003 |
| Manufacturer Part # | XTSA0003 |
| Height | 1.5" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Anvil America XTSA0003 Color Black, Material Plastic, Length 5", 127 Mm, Outer Diameter 1 5/16", 33 Mm, Thread 11963

