$263.28
$290.49
Compare Price
You save
$27.21
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for APW .
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW 11260-35
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
APW 11260-35 Block Terminal
Item:
#1146409
Technical details
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 11260-35 |
| Manufacturer Part # | 11260-35 |
| Height | 1.75" |
| Width | 1.85" |
| Depth | 3.65" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
APW 11260-35 Block Terminal
$263.28
$290.49
You save
$27.21
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
APW 11260-35 Block Terminal

