Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for APW .
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW 1200510
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
APW 1200510 Blower Wheel
Item:
#1184938
Technical details
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 1200510 |
| Manufacturer Part # | 1200510 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 4 lbs |
| Weight | 4 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW 1200510 Blower Wheel

