Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for APW aftermarket .
- Engineered to match existing APW units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket APW 1211801
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW 1211801 Motor Gear 230/240v
| Fits with Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 1211801 |
| Manufacturer Part # | 1211801 |
| Height | 4" |
| Width | 4" |
| Depth | 6" |
| Weight | 3.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW 1211801 Motor Drive, 230/240v 60hz 0.20a., Rotation Is Ccw Facing The Shaft., , Fits Apw Models, Hr-20 Hr-75 Hr-85 Hrs-20 Hrs-75 Hrs-85

