Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hobart aftermarket .
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 1301613
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
APW 1301613 Micro 25a Switch
Item:
#1146411
Technical details
| Fits with Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 1301613 |
| Manufacturer Part # | 1301613 |
| Height | 3" |
| Width | 3" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW 1301613 Replacement Micro Switch For Apw., See Cross Reference(s).

