Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for APW .
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW 1327800
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
APW 1327800 Switch Hdc 4 Door
Item:
#1442453
Technical details
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 1327800 |
| Manufacturer Part # | 1327800 |
| Height | 1.1" |
| Width | 1.55" |
| Depth | 2.55" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW 1327800 Switch Hdc 4 Door
