$162.66
$179.46
Compare Price
You save
$16.80
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for APW .
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW 1378040
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
APW 1378040 High Limit N.o. 180f
Item:
#1441626
Technical details
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 1378040 |
| Manufacturer Part # | 1378040 |
| Height | 1.95" |
| Width | 2.55" |
| Depth | 3.75" |
| Weight | 1.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
APW 1378040 High Limit N.o. 180f
$162.66
$179.46
You save
$16.80
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
APW 1378040 High Limit N.o. 180f