Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for APW .
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW 1486700
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
APW 1486700 Cold Temp Thermostat 33 38f
Item:
#1184352
Technical details
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 1486700 |
| Manufacturer Part # | 1486700 |
| Height | 2.4" |
| Width | 3.4" |
| Depth | 4.6" |
| Weight | 0.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW 1486700 Cold Temp Thermostat 33 38f

