$18.49
$29.68
Compare Price
You save
$11.19
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for APW aftermarket .
- Engineered to match existing APW units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket APW 1504804
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Technical details
| Fits with Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 1504804 |
| Manufacturer Part # | 1504804 |
| Height | 1.2" |
| Width | 0.2" |
| Depth | 0.2" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
APW 1504804 Fuse
$18.49
$29.68
You save
$11.19
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
APW 1504804 Sc-4 Fuse 600v 4 Amp Time Lag, 13/32" X 1 5/16", Sc-04

