$16.84
$17.33
Compare Price
You save
$0.49
(3%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for APW aftermarket .
- Engineered to match existing APW units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket APW 1509500
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
APW 1509500 Light Signal Amber Round
Item:
#1140949
Technical details
| Fits with Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 1509500 |
| Manufacturer Part # | 1509500 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 7" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
APW 1509500 Light Signal Amber Round
$16.84
$17.33
You save
$0.49
(3%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
APW 1509500 Signal Light 28v Amber Flat Top Wire Leads., Fits 1/2" Hole.

