$89.14
$98.35
Compare Price
You save
$9.21
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for APW .
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW 20116000
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
APW 20116000 Head Adj Tube 12 1/8 Tube
Item:
#1443130
Technical details
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 20116000 |
| Manufacturer Part # | 20116000 |
| Height | 1.15" |
| Width | 11.6" |
| Depth | 11.65" |
| Weight | 2.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
APW 20116000 Head Adj Tube 12 1/8 Tube
$89.14
$98.35
You save
$9.21
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
APW 20116000 Head Adj Tube 12 1/8 Tube