$23.62
$26.06
Compare Price
You save
$2.44
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for APW .
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW 2065500
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
APW 2065500 Base Burner Hot Plate
Item:
#1443134
Technical details
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 2065500 |
| Manufacturer Part # | 2065500 |
| Height | 0.55" |
| Width | 4.65" |
| Depth | 4.65" |
| Weight | 1.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
APW 2065500 Base Burner Hot Plate
$23.62
$26.06
You save
$2.44
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
APW 2065500 Base Burner Hot Plate
