Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for APW .
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW 2065643
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
APW 2065643 Valve Pilot 90 Degree 1/8npt T
Item:
#1443139
Technical details
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 2065643 |
| Manufacturer Part # | 2065643 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.85" |
| Depth | 1.2" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW 2065643 Valve Pilot 90 Degree 1/8npt T
