$118.65
$130.91
Compare Price
You save
$12.26
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for APW .
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW 2065855
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
APW 2065855 Burner S Shape
Item:
#1184354
Technical details
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 2065855 |
| Manufacturer Part # | 2065855 |
| Height | 2.45" |
| Width | 11.65" |
| Depth | 19.2" |
| Weight | 2.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
APW 2065855 Burner S Shape
$118.65
$130.91
You save
$12.26
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
APW 2065855 Burner S Shape

