$6.10
$6.73
Compare Price
You save
$0.63
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for APW .
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW 2066855
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
APW 2066855 #55 Orifice Hood
Item:
#1184360
Technical details
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 2066855 |
| Manufacturer Part # | 2066855 |
| Height | 1.55" |
| Width | 2" |
| Depth | 2.8" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
APW 2066855 #55 Orifice Hood
$6.10
$6.73
You save
$0.63
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
APW 2066855 #55 Orifice Hood

