Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Hobart aftermarket .
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 2068001
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW 2068001 Pilot Valve 1/8 Mpt X 1/4 Cc
| Fits with Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 2068001 |
| Manufacturer Part # | 2068001 |
| Height | 1" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW 2068001 Pilot Adjustment Valve[ 1/8" Mpt X 1/4" Cct ], Angle - 90 Degree., American Permanent Ware Broiler Gcb Gcrb, Griddle Ggm Ggt, Garland Most Models, Jade Grill Series Jggt Jgm Jgt., Hotplate Series Jhp Jhpe., Range Series Jsp Jsr Jtrh., Star Griddle, Vulcan Broiler 100l-77r Salamanders., Oven Series 7000 7800 Gh Ghm Ghx.


