$172.13
$189.91
Compare Price
You save
$17.78
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for APW .
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW 21771412
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
APW 21771412 Hr 31 Drip Pan
Item:
#1184367
Technical details
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 21771412 |
| Manufacturer Part # | 21771412 |
| Height | 0.25" |
| Width | 17.75" |
| Depth | 19.63" |
| Weight | 5.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
APW 21771412 Hr 31 Drip Pan
$172.13
$189.91
You save
$17.78
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
APW 21771412 Hr 31 Drip Pan

