Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for APW .
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW 21815566
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
APW 21815566 Pilot Tube Reer Step Unit
Item:
#1184317
Technical details
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 21815566 |
| Manufacturer Part # | 21815566 |
| Height | 1.75" |
| Width | 4.45" |
| Depth | 16.55" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW 21815566 Pilot Tube Reer Step Unit

