$48.08
$53.05
Compare Price
You save
$4.97
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for APW .
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW 218250-12
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
APW 218250-12 Slide Greese Chute
Item:
#1184428
Technical details
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 218250-12 |
| Manufacturer Part # | 218250-12 |
| Height | 1.45" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 7.45" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
APW 218250-12 Slide Greese Chute
$48.08
$53.05
You save
$4.97
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
APW 218250-12 Slide Greese Chute

