$79.72
$87.95
Compare Price
You save
$8.23
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for APW .
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW 21825016
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
APW 21825016 Radiant
Item:
#1184429
Technical details
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 21825016 |
| Manufacturer Part # | 21825016 |
| Height | 4.5" |
| Width | 21.2" |
| Depth | 21.4" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
APW 21825016 Radiant
$79.72
$87.95
You save
$8.23
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
APW 21825016 Radiant

