Free Shipping
Free Shipping
$1,467.83
$1,619.48
Compare Price
You save
$151.65
(9%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for APW .
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW 21847575
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
APW 21847575 Retroft Coce Lh Door Kit
Item:
#1184769
Technical details
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 21847575 |
| Manufacturer Part # | 21847575 |
| Height | 6.6" |
| Width | 8.8" |
| Depth | 10.1" |
| Weight | 3.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
APW 21847575 Retroft Coce Lh Door Kit
$1,467.83
$1,619.48
You save
$151.65
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
APW 21847575 Retroft Coce Lh Door Kit

