Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for APW .
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW 24213-00
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
APW 24213-00 Warmer Pan
Item:
#1184435
Technical details
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 24213-00 |
| Manufacturer Part # | 24213-00 |
| Height | 10" |
| Width | 21" |
| Depth | 25.5" |
| Weight | 10.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW 24213-00 Warmer Pan

