Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
APW 2A-55768 Foot 1/2h Recessed Hole F/scr
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 2A-55768 |
| Manufacturer Part # | 2A-55768 |
| Height | 0.6" |
| Width | 0.65" |
| Depth | 0.65" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW 2A-55768 Rubber Foot 3/4 Dia X 9/16 High, 1/2" [ Stud Recessed Hole For Screw ] [ Black ] [material, Rubber] [ Type Foot Round ] 3/16" Hole [, American Permanent Ware, Steamer Hot Dog Steamer Ds-1a S/n 9207001 & Above., Warmer W-3 W-3v W-4 W-4b W4-2 W-6 W-9 W-12 W-43v.

