$34.19
$86.23
Compare Price
You save
$52.04
(60%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for APW aftermarket .
- Engineered to match existing APW units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket APW 2E-1516400
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
APW 2E-1516400 Switch Push
Item:
#1146424
Technical details
| Fits with Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 2E-1516400 |
| Manufacturer Part # | 2E-1516400 |
| Height | 1" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
APW 2E-1516400 Switch Push
$34.19
$86.23
You save
$52.04
(60%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
APW 2E-1516400 Switch Push
