Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for APW .
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW 2E-76256
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
APW 2E-76256 Wire Set Fd48 Infinite
Item:
#1183499
Technical details
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 2E-76256 |
| Manufacturer Part # | 2E-76256 |
| Height | 1.4" |
| Width | 3.75" |
| Depth | 5.85" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW 2E-76256 Wire Set Fd48 Infinite

