$42.89
$47.32
Compare Price
You save
$4.43
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for APW .
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW 2J-55564-EGO
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
APW 2J-55564-EGO Infinite Control 120v 15a Curve A (text)
Item:
#1443064
Technical details
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 2J-55564-EGO |
| Manufacturer Part # | 2J-55564-EGO |
| Height | 1.75" |
| Width | 1.9" |
| Depth | 2.15" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
APW 2J-55564-EGO Infinite Control 120v 15a Curve A (text)
$42.89
$47.32
You save
$4.43
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
APW 2J-55564-EGO Infinite Control 120v 15a Curve A (text)
