Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for APW .
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW 2M-4877230
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
APW 2M-4877230 Ecm 2 Dry Well Overlay
Item:
#1184393
Technical details
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 2M-4877230 |
| Manufacturer Part # | 2M-4877230 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Weight | 0.3 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW 2M-4877230 Ecm 2 Dry Well Overlay

