$22.21
$27.23
Compare Price
You save
$5.02
(18%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for APW .
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW 2M-8808900
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
APW 2M-8808900 Bakers Pride Nameplate Logo 8
Item:
#1185046
Technical details
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 2M-8808900 |
| Manufacturer Part # | 2M-8808900 |
| Height | 1.2" |
| Width | 3" |
| Depth | 8.9" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
APW 2M-8808900 Bakers Pride Nameplate Logo 8
$22.21
$27.23
You save
$5.02
(18%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
APW 2M-8808900 Bakers Pride Nameplate Logo 8

