Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for APW .
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW 2N-54025
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
APW 2N-54025 Band Heater 500w Element Rw1
Item:
#1184398
Technical details
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 2N-54025 |
| Manufacturer Part # | 2N-54025 |
| Height | 0.8" |
| Width | 5.85" |
| Depth | 26.2" |
| Weight | 1.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW 2N-54025 Band Heater 500w Element Rw1

