$58.42
$64.45
Compare Price
You save
$6.03
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for APW .
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW 2N-55440
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
APW 2N-55440 Element 208/240/277v 900/1200
Item:
#1443075
Technical details
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 2N-55440 |
| Manufacturer Part # | 2N-55440 |
| Height | 2.85" |
| Width | 17.25" |
| Depth | 18.75" |
| Weight | 0.56 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
APW 2N-55440 Element 208/240/277v 900/1200
$58.42
$64.45
You save
$6.03
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
APW 2N-55440 Element 208/240/277v 900/1200
