$125.96
$138.98
Compare Price
You save
$13.02
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for APW .
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW 2N-56843
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
APW 2N-56843 Element Band 120v 400w W 4
Item:
#1443207
Technical details
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 2N-56843 |
| Manufacturer Part # | 2N-56843 |
| Height | 0.85" |
| Width | 1.9" |
| Depth | 20.55" |
| Weight | 0.71 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
APW 2N-56843 Element Band 120v 400w W 4
$125.96
$138.98
You save
$13.02
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
APW 2N-56843 Element Band 120v 400w W 4
