$417.87
$461.05
Compare Price
You save
$43.18
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for APW .
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW 2N-75812
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
APW 2N-75812 Element Hw 240v 1980w Fd 72
Item:
#1443314
Technical details
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 2N-75812 |
| Manufacturer Part # | 2N-75812 |
| Height | 2" |
| Width | 2" |
| Depth | 70" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
APW 2N-75812 Element Hw 240v 1980w Fd 72
$417.87
$461.05
You save
$43.18
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
APW 2N-75812 Element Hw 240v 1980w Fd 72
