$97.32
$107.37
Compare Price
You save
$10.05
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for APW .
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW 2N-75823
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
APW 2N-75823 Hw 120v Fd 54 Element 1425w
Item:
#1183488
Technical details
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 2N-75823 |
| Manufacturer Part # | 2N-75823 |
| Height | 0.75" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 50.56" |
| Weight | 2.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
APW 2N-75823 Hw 120v Fd 54 Element 1425w
$97.32
$107.37
You save
$10.05
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
APW 2N-75823 Hw 120v Fd 54 Element 1425w

