Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for APW .
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW 2P-83051
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW 2P-83051 Bearing
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 2P-83051 |
| Manufacturer Part # | 2P-83051 |
| Height | 0.2" |
| Width | 0.8" |
| Depth | 0.85" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW 2P-83051 Bearing, Split Teflon Shoulder Sleeve 5/8" Id, American Permanent Ware Toaster, M-83 M88e M88w M-91 M95 M-95-2 M-95-3

