$59.59
$65.74
Compare Price
You save
$6.15
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for APW .
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW 2P-83260
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
APW 2P-83260 Sprocket 18 Tooth 1/4 Pitch 5
Item:
#1443324
Technical details
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 2P-83260 |
| Manufacturer Part # | 2P-83260 |
| Height | 0.5" |
| Width | 1.4" |
| Depth | 1.4" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
APW 2P-83260 Sprocket 18 Tooth 1/4 Pitch 5
$59.59
$65.74
You save
$6.15
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
APW 2P-83260 Sprocket 18 Tooth 1/4 Pitch 5
