Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for APW .
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW 2R-56505
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
APW 2R-56505 Knob Black Plain (1 To 10)
Item:
#1443331
Technical details
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 2R-56505 |
| Manufacturer Part # | 2R-56505 |
| Height | 0.7" |
| Width | 1.9" |
| Depth | 1.95" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW 2R-56505 Knob Black Plain (1 To 10)
