Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for APW .
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW 2R-60352
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW 2R-60352 Dial 2 D 500 150
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 2R-60352 |
| Manufacturer Part # | 2R-60352 |
| Height | 0.8" |
| Width | 1.9" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW 2R-60352 [ 2" Dia ] [ Off-500-150 ] [mount .187] [flat Down ], "apw" Mo Longer On Front As Of 8/28/2013, American Permanent Ware Food Warmer, Toaster M9502 M95-3

