$33.68
$39.64
Compare Price
You save
$5.96
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for APW .
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW 2R-8706315
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
APW 2R-8706315 Knob Thermostat
Item:
#1196957
Technical details
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 2R-8706315 |
| Manufacturer Part # | 2R-8706315 |
| Height | 1.3" |
| Width | 2.25" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
APW 2R-8706315 Knob Thermostat
$33.68
$39.64
You save
$5.96
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
APW 2R-8706315 Knob Thermostat

