$16.58
$18.30
Compare Price
You save
$1.72
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for APW .
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW 2R-88705
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
APW 2R-88705 Knob 039 266 8a Black
Item:
#1443334
Technical details
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 2R-88705 |
| Manufacturer Part # | 2R-88705 |
| Height | 0.7" |
| Width | 1.4" |
| Depth | 1.45" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
APW 2R-88705 Knob 039 266 8a Black
$16.58
$18.30
You save
$1.72
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
APW 2R-88705 Knob 039 266 8a Black