$285.04
$314.49
Compare Price
You save
$29.45
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for APW .
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW 2U-1211801
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
APW 2U-1211801 Motor Gear 230v 60hz 0.20a Z.
Item:
#1443344
Technical details
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 2U-1211801 |
| Manufacturer Part # | 2U-1211801 |
| Height | 4.05" |
| Width | 5" |
| Depth | 10.45" |
| Weight | 3.37 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
APW 2U-1211801 Motor Gear 230v 60hz 0.20a Z.
$285.04
$314.49
You save
$29.45
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
APW 2U-1211801 Motor Gear 230v 60hz 0.20a Z.
