Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Atlas 27-20 Door Set # 4 (set Of 2)
Item:
#1444004
Technical details
| Manufacturer | Atlas |
|---|---|
| Model Number | 27-20 |
| Manufacturer Part # | 27-20 |
| Height | 30" |
| Width | 7" |
| Depth | 55" |
| Weight | 30 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Atlas 27-20 Door Set # 4 (set Of 2)