Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other S83432-00
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Atlas S83432-00 Pan Rail End 2 Req'd
Item:
#1323188
Technical details
| Manufacturer | Atlas |
|---|---|
| Model Number | S83432-00 |
| Manufacturer Part # | S83432-00 |
| Height | 0.8" |
| Width | 1.2" |
| Depth | 20.6" |
| Weight | 0.61 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Atlas S83432-00 Pan Rail End 2 Req'd
