Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other S83477
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Atlas S83477 Mounting Block Assembly
Item:
#1323276
Technical details
| Manufacturer | Atlas |
|---|---|
| Model Number | S83477 |
| Manufacturer Part # | S83477 |
| Height | 1" |
| Width | 2" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Atlas S83477 Mounting Block Assembly